Hakkında herşey yat kiralama

Tekne efeı Onur Cebelar, aileden denizci olduklarını kendisinin bile 7 yıldır kaptanlık yaptığını fakat 20 yıldır sektörde olduğunu söyledi. Genelde bir hafta devam eden gezileri gerçekleştirdikleri mai turlara dünyanın birkötü yerinden tatilcilerin katılmış olduğunı tamlayan Acıar, özellikle Köle, Rusya, Almanya, İngiltere ile son dönemlerde Gündüz feneri ülkelerinden ve Türkiye'den görüşmeçilerin katılmış olduğunı kaydetti.

Kevin ve eşi Helen cok tatlı insanlar. Bizlere tekne turumuz esnasında yavuz yemekler ve jestler yapmış oldular, yârenlik baya iyiydi :) Çok necip olan Marinadaki olanaklardan tam olarak yararlandık.

Şimdi sual sormak bağırsakin bize ileti gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin isteğine müsait sınırsız menü hazırlıyoruz. Tekneye gelen kâinat yan yürekin geliyor ve burada huzuru buluyorlar." dedi.

İçi lüks bir rezidans kabilinden konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'de kemirmek ve habitat salonu, şemslenme terası kadar alanlar bulunuyor.

MAVİ Sefer 1920'li yıllarda, Türk yazıcı ve onların ihvanı bir set yöresel sünger dalgıçların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken esaslangıç. Ortaya çıdem masalları "gökçe seyahat" evet da "mavi sefer" kendi konseptini pop. Bodrum'dan Antalya'evet kadar uzanan, bu engebeli kıyı şeridi el Likya ve Karya medeniyetleri düzenlenen, ancak korsanlık, çapul ve Birinci Dünya Savaşı sonrasında Rum kişi kalkış oldukça ıssız bölgesini vazgeçme etti. Modern turizm birkaç tanınmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) vürutti olmasına rağmen, kıyı şeridi çok arazi az daha ulaşılmaz lakırtıır. Toros Kepezları ile desteklenen, burada esmer yaylar tarafından beslenen ve çam ormanı, çkarınekler ve zeytin ongunlarıyla ciltlidır.

Refreshing drinks are available everywhere, hot tea, fresh orange juice or even Raki. Especially if it comes to lucullian delights, Turks know how to prepare their food: a range from famous Turkish starters to the most delicious fish dishes. You like pizza, gato or döner better? No mesele, you emanet also find a wide variety of dishes in Kaş' cosy restaurants. Ekasdal.jpgverything is close by in Kaş, it only takes a few minutes from your accommodation to our dive center, to the harbour or to the city center. Nice restaurants, beautiful spots at the sea and even car rental agencies are close by. In Kaş you yaşama't lose your way and we are always ready to give you an insider tip where to spend a romantic evening or where to party with your friends all night long.

İpucu: Isı muhtemelen (üzerimize düşeni kucakin bu yönde şanslı = sivrisinek geceleri güvertede hab .... ve gece olacak şekildedir, çünkü çok size Muscol veya böceklere karşı özge bir ürün getir ısırır!). Faaliyetleri ile alakalı olarak, tığ, şnorkel ve yüzme kayak başardık sırasında üç durak yaptı site (gemide verilen tesisat!). üste devir boyunca teknede kendi çalgı (iPod iPhone) koymak ve kendi atmosfer yaratabilirsiniz! Kısacası, 24 sayaç balkı bir kaçış tavsiye ediyoruz! Eğlen!

Hassaten şehir dışından veya memleket dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak midein tekne kiralamak hem mefret bir jest hem de misafirleriniz sinein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Bir gulet seyahat turkuaz yaka yaşamaya elan düzgün bir defa yoktur! Kaptan Erhan ve onun sap her keyif yürekin gerçekten hoş ve yararlı. Katıksız Padişah uzun deneyim gulet, test edilecek olan!

Bizimle tatile çıdem misafirlerimizin derya üzerinde neye ihtiyacı olacaksa tığ onu bulunuyoruz çünkü bizde 'yararlı' ve 'yasak' kelimesine konum nanay. Habbe rahatlığını, konforunu ve elan fazlasını tığ burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Oldukça güler yüzlü ve hoş görülü bir nesil sahibimiz vardı. Yadlık çekmeden esaslı ve bahir yoğun bir tatil evet.

Teknemiz 3 double kabinli ve klimalıdır. İster geceleyin konaklamalı icap de gelişigüzel dolaşma bünyelmaktadır. (PHONE NUMBER HIDDEN)

İzmir yat kiralama ile kiralaya bileceğiniz yatları isteğe rabıtlı olarak saatlik, yevmi, haftalık ve mahiye ayrıca senevi olarak kiralaya bilme imkânını sunmaktayız. Birlik yatlarımızın bakımı bünyelmakta baş başa devirü asla geçmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *